Czym są systemy rejestracji czasu pracy ?

Rejestracja czasu pracy (RCP) jest to zestaw narzędzi technicznych, informujących, których celem jest kontrolowanie obecności pracownika. Rejestratory czasu pracy to urządzenia służące do tego celu, często wyposażone są w funkcjonalność kontrolowania dostepu do określonych obszarów chronionych na terenie całego obiektu. Zazwyczaj pracują one w trybach: wejścia (IN), wyjścia (OUT), wyjścia służbowego (bussiness OUT) lub innych danych ustawionych według operatora.

Wszystkie te zdarzenia zapisywane są w pamięci, do której można uzyskać dostęp za pomocą połączenia zdalnego lub kopii na inny przenośny nośnik. Do identyfikacji pracowników wykorzystuje się przeważnie karty dostępowe typu RFID do których przypisane jest dodatkowe hasło dostępu. Istnieje możliwość rozbudowania systemu o moduł biometryczny, za pomocą którego do identyfikacji osoby będzie potrzebny np. odcisk palca.

ZEUS®

ZEUS® Time & Attendance to efektywne rozwiązanie zapewniające obsługę HR i kontrolę wynagrodzeń. To wszechstronny, intuicyjny, elastyczny system zarządzania zasobami ludzkimi, odpowiedni dla każdego sektora biznesowego i wielkości firmy. Modułowa struktura może być dopasowana do indywidualnych wymagań, dostosowując się do zmieniających się potrzeb biznesowych.

Gwarancja zadowolenia

Projekty realizujemy w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na jakość oraz precyzję wykonania tworzonych systemów.

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.