Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Sposób funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej, inaczej instalacji PV, jest bardzo prosy. Energia elektryczna produkowana jest dzięki zjawisku nazwanemu efektem fotowoltaicznym.

Zjawisko to polega na powstawaniu siły elektromotorycznej w półprzewodniku – najprościej ujmując, oznacza to, że energia słoneczna zostaje zamieniona na prąd stały, a dochodzi do tego w ogniwach fotowoltaicznych, z których składają się panele słoneczne.

Gwarancja zadowolenia

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na wydajności montowanych paneli oraz komfortu ich użytkowania.

 

DLACZEGO WARTO?

Oszczędność

Wybierz niezależność i zapomnij o wysokich rachunkach za prąd. Własna instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która w pełni się zwróci.

Gwarancja

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Wysokiej klasy panele słoneczne będą Ci służyć przed długi czas.

Pewne źródło

Panele fotowoltaiczne są gwarancją niewyczerpanego dostępu do energii elektrycznej. Zadbaj o bezpieczeństwo energetyczne.

Dotacje

Panele solarne są w zasięgu Twoich możliwości bardziej niż kiedykolwiek. Skorzystaj z programów wspierających montaż paneli fotowoltaicznych.

Niezależność

Energia fotowoltaiczna zapewnia Ci niezależność od zewnętrznych dostawców. Wyprodukowane nadwyżki możesz wykorzystać w nocy lub okresach słabszego uzysku.

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac i sukcesywnym montażu ogniw fotowoltaicznych pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.