Czym są sieci lan ?

Sieć lokalna mieszcząca się w obrębie jednego budynku lub instytucji. Sieci lokalne LAN w znaczny sposób ułatwiają pracę w firmach dając wiele możliwości, dzięki sieciom LAN możemy korzystać z tańszego dostępu do internetu czy też bezpłatnie komunikować się lub wymieniać ważne dane. Dużą zaletą sieci lokalnych jest możliwość wspólnego użytkowania urządzeń zewnętrznych komputera, takich jak: drukarek czy skanerów. Sieci komputerowe są narzędziem coraz częściej wykorzystywanym przez firmy, instytucje i osoby prywatne. Ich rozpowszechnianiu się sprzyja min. to, że sprzęt potrzebny do ich stworzenia jest coraz tańszy oraz ogólnodostępny. Duże programy mają strukturę warstwową, a najniższa warstwa operuje na danych fizycznych, czyli pamięciach czy portach wejścia/wyjścia.

Wyższe dane operują na danych abstrakcyjnych, zdefiniowanych przy użyciu danych niższego poziomu. Przykładem wielowarstwowości oprogramowania jest dziedzina protokołów komunikacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu sieci komputerowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa systemów klienta przy całkowitym zachowaniu funkcjonalności.

BKT Elektronik
Alan Technologie

Gwarancja zadowolenia

Projekty realizujemy w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na jakość oraz precyzję wykonania tworzonych systemów.

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.