Czym są systemy sygnalizacji pożarowej?

System Sygnalizacji Pożarowej jest jednym z podstawowych systemów zabezpieczających obiekty, którego celem jest ochrona dóbr, życia oraz zdrowia ludzi przed pożarem. Instalacja SSP to zbiór połączonych ze sobą kompatybilnych elementów o określonej konfiguracji wykrywająca pożar lub też wykonująca inne działanie zmierzające do zmniejszenia skutków pożaru. Przede wszystkim podstawowym zadaniem takiej instalacji jest nieomylne oraz stosunkowo szybkie wykrycie jeszcze nie rozwiniętego pożaru, co pozwala na przeprowadzenie szybkiej ewakuacji budynku oraz ochronę mienia w tym budynku znajdującym się.

System ten jest systemem w pełni zautomatyzowanym, ogłaszającym alarm, wykrywającym pożar jak i również informującym o wynikłej sytuacji najbliższą straż pożarną – z tego powodu właśnie SSP jest uważany za jeden z podstawowych elementów zabezpieczeń.

Gwarancja zadowolenia

Projekty realizujemy w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na jakość oraz precyzję wykonania tworzonych systemów.

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.