Czym są systemy stałych urzadzeń gaśniczych ?

Stałe urządzenia gaśnicze, gazowe, posiadają własny zapas środka gaśniczego, związane są na stałe z obiektem, w którym są zamontowane. SUG służy do zapobiegania, wykrywania i zwalczania pożaru w budynkach, gdzie użycie innych środków gaśniczych niż gazy jest niemożliwe, gdyż może spowodować uszkodzenie cennych urządzeń. Gaszenie gazem obojętnym jest bezpieczne dla ludzi znajdujących się w gaszonym pomieszczeniu oraz dla środowiska naturalnego.

Uruchamiane jest automatycznie we wczesnej fazie rozwoju pożaru. Stałe urządzenia gaśnicze mogą być uruchamiane samoczynnie na skutek wzrostu temperatury, automatycznie przez sygnał z instalacji wykrywającej pożar lub ręcznie, np. przez otwarcie zaworów. Udział w realizacjach dużych zadań inwestycyjnych na terenie całego kraju przede wszystkim wzbogaca naszą wiedzę i doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie instalacji automatycznego gaszenia – SUG.

ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ DOSTAWĄ WSZELKIEGO RODZAJU SPRZĘTU GAŚNICZEGO

Gwarancja zadowolenia

Projekty realizujemy w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na jakość oraz precyzję wykonania tworzonych systemów.

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.