Co zyskujemy na instalacjach elektrycznych ?

Inteligentne systemy pozwalają na efektywne wykorzystanie energii, to kluczowy czynnik kształtujący zainteresowanie na tego typu rozwiązania w świecie rosnącej świadomości ekologicznej i coraz to większych kosztów energii.

Poprzez integrację i inteligentne zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem czy systemem żaluzji, mamy pewność że zatrzymamy w swoim pomieszczeniu więcej ciepła słonecznego. Jest to również doskonały sposób na obniżenie kosztów energii elektrycznej, ponieważ oświetlenie włączane jest tylko wtedy kiedy jest potrzebne, np. za pomocą rożnego rodzaju funkcji czasowych zależnych od użytkownika i ich ilości w danym pomieszczeniu.

Jeśli istnieje taka potrzeba, oświetlenie może być sterowane automatycznie w zależności od natężenia światła dziennego. W ten sposób można utrzymywać w każdym pomieszczeniu minimalny poziom natężenia oświetlenia, przez co oczywisty jest mniejszy pobór energii – włączone są tak naprawdę tylko te urządzenia, które są rzeczywiście konieczne.

hager
ABB

Gwarancja zadowolenia

Tworzymy instalacje elektryczne w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów. Główny nacisk kładziemy na automatyzację instalacji elektrycznych co znacznie podnosi komfort ich użytkowania.

 

DLACZEGO WARTO?

Oszczędność

 Wybierz inteligentne zarządzanie i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Odpowiednio dopasowany system to wydajniejsze wykorzystywanie energii.

Gwarancja

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Wysokiej klasy komponenty będą Ci służyć przed długi czas.

Wydajność

Wykorzystywane przez nas komponenty certyfikowanych producentów gwarantują długie i wydajne działanie instalacji.

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym świadczeniem usług elektrycznych oraz wykonujemy profesjonalne projekty instalacji elektrycznej.

Wygoda

Inteligente rozmieszczenie paneli sterujących oraz ich intuicyjność zapewnia najwyższy komfort w użytkowaniu naszych instalacji.

WSPARCIE TECHNICZNE

Po zakończeniu prac pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji. Tym samym zapewniamy pełną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

Rzetelna Firma MiW s.c.